Přejímací technik v auto-pneu servisu

ContiTrade Services s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Teplárenská 404, 360 04 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-16
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři osobních automobilů (72311)

Pracoviště a kontakty

Firma:ContiTrade Services s.r.o., IČ 41193598
Pracoviště:ContiTrade Services s.r.o. - 001, Teplárenská 404/56, Bohatice, 360 04 Karlovy Vary 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-16
Mzdové rozpětí:od 16000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: předem telefonicky domluvit schůzku.
Pracovní doba: základní prac. doba je cca 7-17 hod
Požadavky:
* SŠ vzdělání technického, nejlépe automobilního směru, případně vyučen v oboru automechanik či příbuzném oboru
* praxe v autoservisu na pozici přejímací technik velkou výhodou
* zkušenosti s maloobchodním prodejem vítány
* zkušenosti se skladovým hospodářstvím vítány
* příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti
* řidičský průkaz sk. B
* schopnost práce na PC (MS Office, skladové hospodářství)
* časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, schopnost učit se novým věcem
* trestní bezúhonnost

Nabízíme:
* zázemí velké a stabilní společnosti
* odpovědnou a zajímavou práci
* stravenky, možnost nákupu zboží za výhodné ceny a další benefity
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po zapracování)
* mzda závislá na výkonu: 16 až 30 tisíc Kč

Poslední změna:2017-01-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11988460764

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou