Specialisté servisních služeb pro oblast čech

ContiTrade Services s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Novostrašnická 3334, 100 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-18
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři dalšího vzdělávání (23204)

Pracoviště a kontakty

Firma:ContiTrade Services s.r.o., IČ 41193598
Pracoviště:ContiTrade Services s.r.o. - 001, Novostrašnická 3334/19,100 00 Praha 10-Strašnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-18
Mzdové rozpětí:od 30000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: Novostrašnická 3334/19,100 00 Praha 10-Strašnice
Kontakt: Kašpárková Jana, tel.: 577 514 422, e-mail: [email protected]

Popis práce:
Provádí coaching zaměstnanců prodejen pro navýšení tržeb a zkvalitnění služeb, podílí se na školení personálu, vyhledává možnosti ke zlepšení v prodejních i servisních činnostech, spolupracuje s automechaniky při provádění technicky náročného servisu atd. v regionech: Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj a Liberecký kraj

Požadavky:
o minimálně vyučený automechanik nebo autoelektrikář
o praktické znalosti a dovednosti z oblasti auto i pneu servisu min.10 let
o znalost diagnostiky vozidel
o orientace v náhradních dílech a techn. databázích
o aktivní přístup k IT technice
o znalost AJ/NJ výhodou
o sledovat trendy v oblasti auto/pneu servisu
o předávat své znalosti a dovednosti druhým
o hledat a navrhovat řešení pro zvýšení výkonnosti prodejen
o zabývat se procesy na prodejně (servisní+prodejní)
o umět řešit konflikty
o obhajovat/učit standardizované postupy

Nabízíme:
o zajímavé mzdové ohodnocení
o smlouvu na dobu neurčitou (po zapracování)
o zázemí velké a stabilní společnosti patřící do koncernu Continental
o služební vozidlo do osobního užívání
o týden dovolené navíc, stravenky, penzijní připojištění, pneumatiky za zvýhodněnou cenu a další benefity

Poslední změna:2017-01-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 10

číslo volného místa: 11989780740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou