Pomocný dělník pneuservisu

ContiTrade Services s.r.o. (MPSV)

Hornoměstská 366, 594 01 Velké Meziříčí, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
3000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři osobních automobilů (72311)

Pracoviště a kontakty

Firma:ContiTrade Services s.r.o., IČ 41193598
Pracoviště:ContiTrade Services s.r.o. - pracoviště Velké Meziříčí, Hornoměstská 366/41, 594 01 Velké Meziříčí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 3000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE - DUBEN - KVĚTEN 2017
Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol.
Požadujeme:
- fyzickou zdatnost,
- časovou flexibilitu,
- vyučení v oboru automechanik výhodou,
- praxe v pneuservisu výhodou.
Nabízíme:
Odměnu v rozmezí 90 - 110 Kč/hod. (podle praxe a rozsahu vykonávaných prací).
První kontakt telefonicky v pracovní době uvedeno na www.bestdrive.cz/pobocky/kraje.html, emailem nebo osobně.

Poslední změna:2017-02-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 12183680733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou