Program pracovnej praxe vo Veľkej Británii

COOLAGENT, EuroPair, s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
počas celého roka
1100 - 1600 EUR/mesiac, min.garantovaná odmena 6,50 GPB, resp 5,13 GBP na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete ísť do Veľkej Británie? Získajte praktické skúsenosti zo zahraničia v hoteloch a reštauráciách po celej Veľkej Británii v rámci programu platenej praxe - COOL HOSPITALITY.

Tento program vám GARANTUJE zaistenie pozície pracovnej praxe po celej Británii v hoteloch a reštauráciách a to najčastejšie na rotujúcich pozíciách čašník/ čašníčka, chyžná, general asistent, pomocný kuchár, housekeeping atď. Uchádzači vrámci praxe na rôznych pozíciách v hotelierstve a gastronómii získavajú nové skúsenosti a prípadné referencie pre svoje ďalšie pracovné pôsobenie.

Čas výkonu praxe je približne 40 hodín týždenne s jedným, alebo dvomi dňami voľna. Poskytovatelia praxe si vyhradzujú právo znížiť, alebo zvýšiť počet pracovných hodín týždenne podľa ich potrieb. Ak však pracujete nadčasy, budú Vám buď preplatené alebo Vám bude ponúknuté náhradné voľno.

Tento program umožňuje umiestnenie v jednej lokalite párom alebo 2 kamarátkam/kamarátom cestujúcim spolu.

Možnosť zúčastniť sa aj programu COOL Work and Study - jazykový kurz spojený s umiestnením na prax v cestovnom ruchu / hotelierstve a gastronómii na min 16 týždňov.

Program je vhodný pre všetkých záujemcov, ktorí chcú zažiť dobrodružstvo, spoznať Britániu, zarobiť si peniaze, zdokonaliť sa v angličtine, získať praktické skúsenosti a obohatiť si životopis. Všetko si môžete zariadiť rýchlo a jednoducho pred vycestovaním.

Informácie o výberovom konaní

Materiály potrebné k registrácii:
- vyplnený jazykový test (dodá COOLAGENT)
- vyplnená prihláška a medical check (dodá COOLAGENT)
- štrukturovaný životopis v angličtine,
- motivačný list v angličtine,
- fotka pasového formátu + celej postavy,
- referencie od bývalých zamestnávateľov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Ponúkané pozície sú v penziónoch, hoteloch a gastronomických zariadeniach vo Veľkej Británii.

Lokalitou môže byť Anglicko, Wales aj Škótsko, najčastejšie vidiecke oblasti, malé mestá a pobrežie Spojeného kráľovstva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť Angličtiny na úrovni mierne pokročilý (intermediate),
- dĺžka programu - 3-12 mesiacov
- predošlá pracovná skúsenosť je výhodou, nie však podmienkou

Sprostredkovanie študijných pobytov, kultúrnych výmen a pracovných praxí v zahraničí.
Jedna z najväčších agentúr v SR a ČR, sprostredkujúcich kultúrne výmeny, stáže, praxe a študijné pobyty v zahraničí, na trhu už od roku 1995. Profesionálny tím koordinátorov spolupracuje s partnerskými agentúrami, školami a vzdelávacími organizáciami.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 597689  Datum zveřejnění: 18.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1100 - 1600 EUR/mesiac, min.garantovaná odmena 6,50 GPB, resp 5,13 GBP na hodinu