Administrátor serverů a sítí

COOLHOUSING s.r.o.

Vinohradská 190, 13000 Praha 3, Praha, Hlavní město Praha, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Nymburk
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30000-45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce s Unix like systémy (FreeBSD, CentOS, Ubuntu/Debian)
- řešení požadavků zákazníků (telefon, email, osobně v datovém centru)
- správa síťových prvků (Cisco, Juniper)
- komunikace se zákazníky
- scriptování (BASH, Perl, Python)
- programováni PHP

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaškolení do problematiky, sebevzdělání v oboru
- platové ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
- stravenky
- využití firemních služeb zdarma
- firemní telefon a notebook
- možnost home office
- příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
- příležitost k seberealizaci
- práci v dynamicky rostoucí společnosti
- možnost osobního růstu
- teambuildingy a firemní akce

Informace o náboru

Pro posílení našeho technického týmu hledáme Administrátora serverů a sítí. Vhodné pro studenty a absolventy, rozhodující jsou znalosti, nikoliv vzdělání. Vybrané zájemce budeme kontaktovat během několika dní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Informační technologie, výpočetní technika, telekomunikace, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- znalost anglického jazyka na technické úrovni
- samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, komunikativnost
- reprezentativní vystupování
- znalost UNIX like systémů
- znalost práce s MS Windows Server výhodou
- znalost sítí na úrovni L2 a L3 (CISCO certifikace výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Coolhousing s.r.o. je český poskytovatel hostingových služeb. Provozuje vlastní datové centrum se třemi serverovnami v centru Prahy. Společnost poskytuje od roku 2003 profesionální a zálohované služby v oblasti server housingu a dedikovaných serverů. Klade důraz především na dostupnost a spolehlivost nabízených služeb, bezpečnost uložených dat, stejně jako na rychlost, stabilitu připojení a přístup k zákaznickým serverům v režimu 24/7 po celý rok.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2831355  Datum zveřejnění: 29.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000-45000