Kontrolor/ka kvality

COPRA luc s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovární 388, 267 01 Králův Dvůr, Okres Beroun
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 120 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:Copra luc s.r.o., IČ 28156277
Pracoviště:Copra luc s.r.o. - Králův Dvůr, Tovární 388, 267 01 Králův Dvůr u Berouna

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-06-01
Mzdové rozpětí:od 100 do 120 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KONTROLOR/KA KVALITY - místo výkonu: Králův Dvůr, náplň práce: manuální činnost - kontrola odlitků z litiny (průměrná váha odlitků cca 18 kg), školení zajištění, 2 směnný provoz (možnost občasné práce o víkendech/případbě 3 směnný provoz), pracovní smlouva na dobu určitou na 1 rok, požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, ochota pracovat, flexibilita, výhodou zkušenosti v oblasti výrobního průmyslu, výhodou znalost anglického/německého jazyka, ne podmínkou, nabízíme: možnost kariérního růstu, doplnění kvalifikace a firemní vzdělávání, vhodné jak pro zdravé lidi tak pro OZP, nechodit na adresu pracoviště, své životopisy zasílat na email

Poslední změna:2016-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Beroun

číslo volného místa: 10756670762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity