Operátor kompletace drobných komponentů (Brno) – 100Kč / hod. + benefity

COPRA luc s.r.o.

Místo práce
Sídliště Svákov 710, 39201 Soběslav, Brno - město
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč / hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

kompletace drobných komponentů vhodná pro ženy i muže
práce ve stoje
2 směnný provoz (po - pá)
nástup IHNED

Zaměstnanecké výhody, benefity

HM: 100,- Kč/hod
možnost dlouhodobé spolupráce a přechodu na HPP
BENEFITY při nástupu + BENEFITY za doporučení nového zaměstnance
ubytování zajištěno
příspěvek na oběd 25 Kč

Informace o náboru

Volejte na tel. 737 279 134 (po-pá: 08:00 – 14:00), nebo pište na email [email protected].

Předem děkujeme za Váš zájem.
Tým COPRAluc

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost, zodpovědnost, ochota pracovat
důraz na detail a pečlivost
flexibilitu
výhodou zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu
dobrý zrak

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

COPRA luc, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která se
zaměřuje na zákazníky v oblasti
automobilového/elektronického/leteckého a zdravotnického průmyslu.
Nabízíme Vám jedinečnou šanci stát se součástí úspěšného
týmu a posunout svoji kariéru o stupínek výše v lukrativním oboru.
ID: 2822529  Datum zveřejnění: 23.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100 Kč / hod.