Fakturant/ka

CORAX Trading s.r.o. (MPSV)

Místo práce
47, 370 01 Rudolfov, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-10
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fakturanti (43115)

Pracoviště a kontakty

Firma:CORAX Trading s.r.o., IČ 25186167
Pracoviště:CORAX Trading s.r.o. - Hlinsko, Hlinsko 47, Rudolfov, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-10
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:hlavní pracovní poměr možno i na zkrácený úvazek
Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe min. 5 let, spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, ochotu dále se vzdělávat, trestní bezúhonnost.
Nástup nejlépe ihned. Plat od 18000 Kč hrubého. Benefity: mobilní telefon. Ostatní podrobnosti budou upřesněny při osobním pohovu. V případě vašeho zájmu zasílejte své profesní životiopisy na adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12492950780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou