Řidič na soupravu (tandem)

CORAX spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
132, 784 01 Litovel, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:CORAX spol. s r.o., IČ 60837152
Pracoviště:CORAX spol. s r.o. - pracoviště, Unčovice 132, 784 01 Litovel

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Unčovice č.p. 132. Pracovní pozice: Řidič na soupravu (tandem). Stabilní, dynamicky se rozvíjející česká společnost příjme do svého týmu osobu na pozici řidiče Řidič na soupravu (tandem), volné víkendy.

Co Vám můžeme nabídnout?
- Zázemí stabilní společnosti
- Volné víkendy
- Motivační finanční ohodnocení + významné odměny
- Vozový park Volvo
- Non-stop servis
- Dlouhodobou stabilní práci
- Zaškolení a zákonná školení

Co požadujeme?
- řidičský průkaz sk. C, E
- platný profesní průkaz
- digitální kartu
- psychologické vyšetření
- Vstřícnost a chuť k práci
- Spolehlivost
- Časovou flexibilitu

První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. Kontaktní osoba: Filip Navrátil, tel. 739 588 176, e-mail: [email protected].

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11404360714

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče