Vedoucí pobočky v unčovicích u litovle

CORAX spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
132, 784 01 Litovel, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-13
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních (51519)

Pracoviště a kontakty

Firma:CORAX spol. s r.o., IČ 60837152
Pracoviště:CORAX spol. s r.o. - pracoviště, Unčovice 132, 784 01 Litovel

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-13
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, mobilní telefon, benefitní program volání, školení, firemní akce, stravenky
Jízdní výhody, služební vozidlo, nákup motorové nafty se slevou na firemní ČS

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Unčovice č.p. 132, Litovel. Nástup dle dohody.
Česká společnost, působící více než 20 let na českém trhu, hledá kandidáta na pozici vedoucí pobočky.
Co Vám můžeme nabídnout?
Příjemné pracovní prostředí, kvalitní pracovní zázemí, motivační platové ohodnocení, služební vozidlo i k soukromým účelům, podporu ve vzdělávání a doporučení konkrétních kurzů i lektorů, mobilní telefon, stravenky, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS, slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu, pravidelné teambuildingové akce.

Co Váš čeká?
Budete pracovat v dopravní společnosti, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují. Slibujeme, že se nebude nudit. Budete řešit různorodé požadavky vedení společnosti.

Co požadujeme?
Hledáme primárně někoho se znalostí v oboru LKW a se zkušeností s vedením týmu, znalost AJ, ŘP sk. B. Zodpovědnou osobu se svědomitým přístupem k práci.

První kontakt možný POUZE mailem.

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12116910783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní