Vedoucí laboratoře

CORD BLOOD CENTER CZ, s.r.o.

Místo práce
Konviktská 291/24, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
15.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řídit činnosti vyplývající z provádění činnosti organizace v rámci laboratorních prací ve smyslu příslušné platné legislativy
- odpovídat za personální obsazení, doškolování a odborný výcvik pracovníků laboratoře
- připravit plány činnosti pracovníků laboratoře, kontrolovat a vyhodnocovat jejich plnění
- připravit rozpočty a plány za laboratoř a zodpovídá za jejich dodržování a plnění
- zajistit zpracování, vyšetření a uchovávání PK/TP s důrazem na minimalizaci možnosti kontaminace
- odpovídat za externí vyšetření a vést agendu sérologického a mikrobiologického vyšetření, identifikovat a řešit nestandardní situace a komunikovat s partnerskými laboratořemi
- nést odpovědnost za dodržování programu zajištění kvality ve smyslu správné výrobní praxe a v souladu se zákonem
- spolupracovat s orgány státní správy a poskytovat potřebnou součinnost
- zodpovídat za zavádění změn a nových postupů v laboratoři

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující finanční ohodnocení
- stravenky
- systém zaškolení
- práce v nadnárodní společnosti Cord Blood Center group

Informace o náboru

Laboratoř se nachází v Praha-Modletice.
Vzhledem k očekávané množství CV kontaktujeme pouze vybraných uchazečů.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

akreditované zdravotnické bakalářske studijního oboru pro přípravu zdravotních laborantů, nebo ukončení nejméně tříletého studia v oboru diplomovaný zdravotní laborant na vyšších zdravotních školách

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Organizační a řídící schopnosti
Vysoké pracovní nasazení
Schopnost okamžité reakce při řešení problémů
Analytické myšlení, komunikativnost
Schopnost řešit problémy a udržovat dobré mezilidské vztahy
Flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CBC je prvním nestátním zdravotnickým zařízením zpracovávajícím pupečníkovou krev v České republice. CBC získalo povolení k činnosti od Státního ústavu pro kontrolu léčiv a podléhá následným kontrolám.
• Řídíme se zákonem o zajištění jakosti a bezpečnosti lidských tkání a buněk, který navazuje na evropskou legislativu, což znamená, že naše transplantáty jsou akceptovatelné ve všech státech EU.
• CBC samozřejmě plně respektuje i náročná pravidla české legislativy. Technické vybavení laboratoře CBC a vysoce erudovaní specialisté zaručují mimořádnou kvalitu poskytovaných služeb. Pupečníková krev je skladována na území ČR.
• V roce 2011 a 2012 jsme rozšířili spolupráci s dalšími porodnicemi v České republice. Díky tomu umožňujeme nyní odběr pupečníkové krve v 70 porodnicích, což je více než 70 % porodnických zařízení po celém území České republiky. Jsme rádi, že služba je tímto dostupná téměř každému z rodičů.
ID: 3061104  Datum zveřejnění: 15.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou