Technická podpora pre architektúru

Cortizo Slovakia, a.s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Fixná zložka + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Grupo Cortizo, líder v hliníkových a PVC systémoch pre architektúru a stavebníctvo hľadá technického inžiniera alebo architekta na pozíciu technik.
Jeho náplňou práce bude poradenstvo pre architektov a ich oboznamovanie s hliníkovými systémami pre architektúru a technická podpora pri riešení stavebných projektov, ktoré vyžadujú dizajn, návrhy a posúdenia spomenutých systémov spĺňajúc požiadavky každého z projektov. Dohľad nad rozpracovanými projektami.

Ponúkame Vám začlenenie do serióznej a stabilnej spoločnosti, ktorá je v procese expanzie na medzinárodnom trhu s možnosťami profesného rastu.
Stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
Zujímavé projekty a spolupráca s tímom profesionálov
Motivujúce platové ohodnotenie
Možnosť vlastnej realizácie a rozvoja
Kompletné zaškolenie do problematiky

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického kolektívu zasielajte svoj CV v anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme technické vzdelanie, tj. technický inžinier resp. architekt.
Ochotu cestovať.
Hľadáme dynamickú osobu s organizačnými schopnosťami a obchodným duchom, schopnú riešiť problémy.
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Aluminios Cortizo, španielskeho lídra v spracovaní a úprave hliníka, ktorého história vzniku siaha až do roku 1972.
Cortizo je prvým výrobcom a distribútorom hliníkových systémov pre architektúru a priemysel na Pyrenejskom polostrove a európskym lídrom v tomto odvetví. Má 9 výrobných závodov situovaných v Španielsku, Francúzsku, Poľsku, na Slovensku a v Rumunsku a predajné zastúpenia vo viac ako 60 krajinách.
Výrobný podnik v Novej Bani začal svoju prevádzku v roku 2005 a bol prvým výrobným podnikom založeným spoločnosťou Aluminios Cortizo mimo Španielska. Vyznačujeme sa kompletným uzavretým výrobným cyklom: lisovanie, práškové lakovanie, eloxovanie, mechanické obrábanie, balenie, sklad a distribúcia. V súčasnosti zamestnávame viac ako 340 zamestnancov, ktorí pracujú s modernými technológiami, čím neustále podporujeme ich profesionálny rast. V prípade že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, prosím reagujte priamo na niektorú zo zverejnených pracovných ponúk.

Cortizo Eslovaquia es miembro del grupo Aluminios Cortizo, líder español en el procesamiento y modificación del aluminio, cuya historia se remonta a 1972. Cortizo, se sitúa como el primer fabricante y distribuidor de sistemas de aluminio y PVC para la arquitectura y la industria en la península ibérica y un referente europeo en el sector. Cuenta con 9 centros productivos ubicados en España, Francia, Polonia, Eslovaquia y Rumanía, y representantes de ventas en más de 60 países.
Centro productivo de Nová Baňa entró en funcionamiento en el año 2005 y fue el primer centro productivo establecido por Aluminios Cortizo fuera de España.
Cortizo se distingue por completar el ciclo de producción: fundición, extrusión, lacado, anodizado, brillo químico, mecanizado, embalaje, almacenamiento y distribución.
Actualmente empleamos a más de 340 emleados que trabajan con tecnologías modernas, apoyando así constantemente su crecimiento profesional.
Si está interesado en trabajar en nuestra empresa, por favor responda directamente a una de las ofertas de trabajo publicadas.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1730703  Datum zveřejnění: 16.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Fixná zložka + variabilná zložka