Grilér, obsluha mobilního grilovacího zařízení

Country Grill ČR, s.r.o.

Místo práce
5. května 112, 33901 Klatovy, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
16.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
28000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Country Gril - to je pojem pro grilované speciality - bezvadně kořeněná, čerstvá a dobře ugrilovaná kuřata, žebírka a kolena. Zákazníci si je kupují u našich mobilních grilovacích vozů.

Jako grilér / prodavač jedete 4 dny v týdnu na stálá prodejní místa a staráte se tam o přání svých zákazníků. Udržujte prodejní stánek v čistotě, nabízíte kvalitně ugrilované zboží a přátelský servis. Za zády vám stojí silná značka, která vám pro práci poskytuje velmi dobré zázemí.

Po placeném zaškolení, které trvá 2 - 3 týdny nabízíme dlouhodobý pracovní poměr. Potřebujete jen řid. průkaz sk. B, zdravotní průkaz a chuť pracovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme stálé pracovní místo, mzdu se zaručeným růstem odpovídající prodejním výsledkům (% z prodeje), velký okruh zákazníků a mimoprodejní zázemí - grilér ráno nenakládá a večer ani neumývá auto. Příspěvky na dopravu ve výši 50 % jejích nákladů.

Informace o náboru

Napište či zavolejte o další informace, pokud máte zájem. Rádi se vám budeme věnovat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

gastronomie, pohostinství, catering

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil: jste rád v kontaktu s lidmi a prodej je to,co vás baví. Jste v kondici a v dobrém zdravotním stavu. Chcete svou práci dělat dobře a ke spokojenosti svých zákazníků. Zároveň chcete dělat pro zaměstnavatele, který vám za práci dobře a včas zaplatí. Pokud nevidíte sám sebe u pásu v továrně ale tam, kde jste sám zodpovědný za svůj výkon, je to práce pro vás.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Country Grill - již 24 let prodáváme denně na ulici kvalitní grilované maso. Maso prodáváme pouze čerstvé, s kvalitním kořením a v kvalitě, která je léty prověřená. Každý týden vyjíždí z poboček 20 grilovacích vozů na 33 prodejních míst, do 4 krajů v republice.
ID: 2546607  Datum zveřejnění: 4.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000 - 30000