Prodavač/ka grilovaných kuřat

Country Grill ČR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vídeňská 1, 339 01 Klatovy, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-27
Mzdové podmínky (brutto)
26000 - 32000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení (52460)

Pracoviště a kontakty

Firma:Country Grill ČR, s.r.o., IČ 45352381
Pracoviště:Country Grill ČR, s.r.o. - Klatovy - pojízdná prodejna grilovaných kuřat, Klatovy I 1, 33901 Klatovy 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-27
Mzdové rozpětí:od 26000 do 32000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme firma, která provozuje síť mobilních prodejen s grilovanými specialitami. Hledáme prodejce / griléra, který bude 4 dny v týdnu připravovat a prodávat na 4 prodejních místech v regionu. Nabízíme nadprůměrnou mzdu, práci 4 dny v týdnu, zaškolení, zázemí stabilní firmy, dobré jméno značky, dlouhodobý pracovní poměr, vánoční volno 2 týdny. Grilér se stará zejména o kvalitu, prodej a své zákazníky. Nakládání vozu, jeho večerní sanitaci atp. neprovádí grilér, ale zaměstnanci v zázemí pobočky.

Požadujeme řidičský průkaz sk. B, zdravotní průkaz, upravený zevnějšek a chuť pracovat. Práce je vhodná i pro absoloventy.

Více informací najdete na www.countrygrill.com.

Zavolejte si pro více informací nebo nám pošlete Váš životopis.

Poslední změna:2017-03-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 12178850715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou