Reagujte bez životopisu

Vyplácíme týdně - zedník do Německa

CP Montage s.r.o

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 200 EUR/měsícTýdenní výplata odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme jednotlivce nebo dvojici zedníků pro práci v Německu ve městě Lauf an der Pegnitz.

Náplň práce:

Zdění bytových jednotek, výstavba zdění z cihel, zakládání materiálu dle projektové dokumentace, příprava pro pokládku stropních panelů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- v základu 3 200 EUR měsíčně- nástup ihned- týdenní výplata odměny (peníze na účtu po každém odpracovaném týdnu hned v pondělí)- práci na ŽL (pokud jej však nemáš, pomůžeme ti vše kompletně zařídit)- zajištěné ubytování rodinného typu- zajištění všech potřebných dokumentů- pracovní oblečení značky Strauss- špičkový personální servis- garantujeme práci do Vánoc

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

stavebnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- bydliště v Plzeňském, Středočeském, Ústeckém, Libereckém, Jihočeském, Karlovarském nebo Středočeském kraji nebo v Praze
- vyučení nebo praxi v oboru
- vlastní automobil a řidičský průkaz
- základní znalost německého jazyka
- spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rodinná společnost s desetiletou tradicí. Nabízíme práci v Německu pro český kvalifikovaný personál, který nasazujeme výhradně pro realizaci vlastních stavebních a montážních zakázek našich obchodních partnerů. Naše proškolené týmy posíláme na vybrané zakázky po Bavorsku, a to vždy jen od pondělí do pátku. Společně vybereme pracovní pozici, která vám sedne. Práce v Německu je totiž skvělou příležitostí, jak se realizovat.
ID: 4792583  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 200 EUR/měsíc