Účetní

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Okres Prostějov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení účetnictví:
- Přijaté, vydané faktury, pokladna, zálohy, cestovní výkazy
• Zodpovědnost za daňovou agendu
- Přiznání k DPH, dan silniční
• Spolupráce na účetních aktivitách souvisejících s vyplácením mezd
• Zadávání bankovních příkazů
• Příprava statistik
• Občasná komunikace s finančním úřadem, obsluha datové schránky a pošty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
• Příjemný kolektiv
• Zajímavé platové ohodnocení
• Roční bonus, výkonový bonus
• Mobilní telefon, notebook

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pozici obsazujeme pro našeho významného mezinárodního klienta s pobočkou v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání v oblasti ekonomie/účetnictví
• Zkušenost na podobné pozici alespoň 3 roky
• Anglický jazyk na úrovni B1-B2
• Dobrá znalost MS Office, zejména Excel
• Zodpovědnost, pečlivost, příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2434278  Datum zveřejnění: 12.2.2016