Asistentka

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho renomovaného klienta – mezinárodní společnost sídlící na Praze 1, hledáme kandidáty na pozici Administrativní asistentka.

S čím se potkáš:

• Administrativní podpora týmu nadřízených,
• Práce s klientskými daty (databáze)
• Formatování dokumentů,
• Vyřizování korespondence (psaní dopisů, emailů)
• Vedení kalendářů nadřízených
• Organizace služebních cest, rezervace letenek, zajištění ubytování
• Příprava podkladů k fakturaci
• Úprava dokumentů, zpracování změn dokumentů
• Příprava podkladů pro jednání
• Komunikace s klienty, dodavateli a kolegy z jiných oddělení

Co od Tebe očekáváme:

• VOŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou
• Výborná znalost MS Office (Word, Excel, PPT)
• Vynikající znalost českého jazyka (rodilý mluvčí)
• Středně pokročilá znalost angličtiny
• Pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
• Schopnost pracovat v týmu i samostatně
• Pozitivní a přátelský přístup

Co Ti na oplátku nabízíme my:

• Příjemné prostředí mezinárodní společnosti v centru Prahy
• Práci v dynamickém prostředí a přátelském kolektivu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Renomovaná, mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3095990  Datum zveřejnění: 8.6.2017