Směnový vedoucí

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Okres Břeclav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do výrobní společnosti hledáme novou/nového směnového vedoucího. Na této pozici budete zodpovídat za organizaci výroby a budete přerozdělovat práci zaměstnancům na svěřené směně. Bude Vás čekat i trocha administrativy a motivace pracovníků. Pracovat budete ve třísměnném (osmihodinovém) pracovním režimu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám motivační mzdové ohodnocení, 25 dní dovolené, možnost profesního růstu a řadu dalších benefitů (např. příspěvek na dopravu aj.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost, Mikulov.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme někoho, kdo má technické myšlení a dovede se zorientovat ve výrobní společnosti. Zkušenost s vedením menšího týmu lidí, byť ve zcela jiném prostředí než v tom výrobním je podmínkou. Samozřejmě vítáme umění šířit kolem sebe pozitivní energii a přitom zodpovědně organizovat a vést kolektiv a vybudovat si respekt.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3164374  Datum zveřejnění: 18.8.2017