Projektový manažer – automotive

CPL Jobs s.r.o.

Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Vyškov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 - 80 000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Řízení projektů od poptávky až po SOP a následujících 6 měsíců
* Velmi úzká spolupráce s vývojem na daných projektech
* Koordinace, organizace a kontrola práce celého týmu
* Zavádění projektů do výroby a spoluúčast na řešení změn
* Aktivní komunikace při řešení projektů se zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práce v úspěšné strojírenské společnosti
* 13. a 14. plat navíc
* 2 týdny dovolené navíc
* příspěvek na zdravotní péči
* firemní stravování
* a mnoho dalších pracovních výhod
* Místo výkonu práce: Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby automotive prvků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
* Min. 2 roky zkušeností s projekty v automotive
* Zkušenosti s vedením projektů do SOP fáze
* Silní orientace v problematice vývoje v rámci projektů
* Velmi dobré organizační schopnosti, komunikativní a proaktivní osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3168660  Datum zveřejnění: 23.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 - 80 000,- Kč