Ředitel společnosti, jednatel

ČR Beton Bohemia, spol. s r.o.

Místo práce
Tovární 66, Okres Český Krumlov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úkoly:
• Vedení dvou českých dceřiných společností v jejich operačních podnikatelských činnostech se schválením vedení divize
• Odpovědnost za plánování, realizaci a dosažení cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Pozici v úspěšné společnosti
• Příjemné pracovní klima, vysoký stupeň samostatnosti
• Adekvátní finanční odměnu, služební vůz

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Vůdčí, organizační schopnosti, schopnost prosadit se
• Silné vlastní nasazení, nápaditost a motivace
• Kvalifikované vysokoškolské vzdělání technického směru (např. stavební inženýr, nebo podobné)
• Dodatečné obchodní zkušenosti výhodou
• Odpovídající několikaleté pracovní zkušenosti v oblasti stavebnictví
• Základní znalosti českého obchodního práva
• Rodný jazyk čeština, cizí jazyk němčina nebo angličtina
• Spolehlivost, loajalita, důvěryhodnost, schopnost rozhodování se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí mezinárodní podnikatelské skupiny a provozujeme s našimi dceřinými společnostmi po celé Evropě více jak 40 sídel s těžbou surovin a produkcí betonu.
ID: 2656186  Datum zveřejnění: 21.7.2016