Asistent/ka soudce nebo vyšší soudní úředník/ce

ČR - Krajský soud v Hradci Králové (MPSV)

Místo práce
Sukova třída 1556, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
17340 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti soudců (26123)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČR - Krajský soud v Hradci Králové, IČ 00215716, http://www.portal.justice.cz
Pracoviště:ČR - Krajský soud v Hradci Králové - pobočka v Pardubicích, Sukova třída 1556, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-03-01
Mzdové rozpětí:od 17340 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň: V rozsahu zákona č. 121/2008 Sb., o vyšších soudních úřednících a úřednících státního zastupitelství ve znění pozdějších předpisů.
Požadujeme: VŠ vzdělání - Obor právo a právní věda, české právo. Bližší informace v nabídce práce na www.justice.cz .
Velmi dobrou znalost práce s PC, bezúhonnost, komunikativní schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, praxe v oboru výhodou
Nabízíme: příspěvek na stravování
Pracovní doba: 7.00 - 15.30 hod.

Poslední změna:2015-01-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 8273180732

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně