Údržbář

ČR - STÁTNÍ OBLASTNÍ ARCHIV V LITOMĚŘICÍCH (MPSV)

Místo práce
Krajská 48, 412 01 Litoměřice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
80 - 93 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor (96220)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČR - STÁTNÍ OBLASTNÍ ARCHIV V LITOMĚŘICÍCH, IČ 70979464, http://www.soalitomerice.cz
Pracoviště:Státní oblastní archiv v Litoměřicích, Krajská 48/1, Litoměřice-Město, 412 01 Litoměřice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 80 do 93 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Krajská 48/1 a Kamýcká ul., Litoměřice.
Hledáme spolehlivého a samostatného zaměstnance na drobné opravy a údržbu ve dvou objektech Státního oblastního archivu v Litoměřicích.
Náplň práce: údržba obou objektů, péče o zeleň, chodníky a parkoviště, obsluha plynové kotelny a dohled nad dodavatelskými firmami.
Požadujeme: řp. sk. B výhodou.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, práce na DPČ., zatím do 31.12.2016, možnost prodloužení.
Poznámka: Vhodné pro aktivní důchodce nebo osoby se zdravotním postižením.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: Zájemci mohou psát na e-mail: [email protected] nebo volat na tel. 477 755 982 (Po.-Pá. 7:00-14:00) do 22.8.2016.

Poslední změna:2016-08-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 11204890787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou