Archivář - rada/odborný rada ve státním okresním archivu most

ČR - STÁTNÍ OBLASTNÍ ARCHIV V LITOMĚŘICÍCH (MPSV)

Místo práce
Leoše Janáčka 1310, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
18590 - 27950 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podnikoví právníci (26195)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČR - STÁTNÍ OBLASTNÍ ARCHIV V LITOMĚŘICÍCH, IČ 70979464
Pracoviště:ČR, Státní oblastní archiv Litoměřice - Státní okresní archiv v Mostě-1, Leoše Janáčka 1310/2, 434 01 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 18590 do 27950 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, Příspěvek na stravování
Dovolená navíc, 25 dní dovolené + 5 dní indispozičního volna

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ARCHIVÁŘ - rada/odborný rada ve Státním okresním archivu Most
Archivář SOkA Most, služební poměr dle zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě - Pořádání, inventarizace a katalogizace složitých a paleograficky náročných archivních souborů v německém jazyce, zpracování archivních rešerší, kontrola výkonu spisové služby u původců, 11. platová třída plus osobní příplatek.
Požadavky: VŠ vzdělání, občanská bezúhonnost.
Bližší informace o způsobu podání žádosti na www.soalitomerice.cz/uredni-deska. Uzávěrka žádostí 31.12.2016
HLÁSIT SE: Ing. Lucie Faryová tel.: 477 755 982, email: [email protected]

Poslední změna:2016-12-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11797020788

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně