Finanční konzultant/-ka

CrassusArt, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hořická 974, 500 02 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté (2412)

Pracoviště a kontakty

Firma:CrassusArt, s.r.o., IČ 28776950
Pracoviště:CrassusArt, s.r.o. - HK, Hořická 974/19, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MANAŽER/-KA
- Naše společnost, která pracuje v oblasti finančního poradenství (investice, hypotéky a pojištění) hledá zaměstnance (práce na DPP) na pozici finanční konzultant/-ka, pro nově budovaný obchodní tým
- Dohoda o provedení práce, nástup možný od 1. 12. 2015, možnost na plný nebo zkrácený pracovní úvazek (dle domluvy), působnost Hradec Králové
- Požadujeme: min. středoškolské vzdělání, bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti
- Nabízíme: mzda se od výkonů zaměstnance, bezplatná školení, motivační odměňování, dobré pracovní vztahy, perspektivní zaměstnání
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail [email protected] (p. Zykl) nebo volejte na tel. č. 775 664 960 (p. Zykl)

Poslední změna:2015-11-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 9854780767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou