Operátor zákaznické linky - slovenština

CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o.

Místo práce
Kolbenova 942/38a, Praha 9, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.10.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o. je nadnárodní společností s dlouholetou tradicí v oblasti správy pohledávek a zákaznického servisu.

Do našeho týmu, který poskytuje servis pro BMW Slovenská republika, hledáme komunikativního kolegu/kolegyni na pozici:

OPERÁTOR/OPERÁTORKA ZÁKAZNICKÉ LINKY se slovenštinou – 6hod úvazek

Pracovní náplň:
o zabezpečení profesionální komunikace se zákazníky v rámci týmu zákaznického centra
o administrativní činnost spojená s klientem
o péče o stávající zákazníky

Nabízíme:
o rozvoj a vzdělávání zaměstnanců
o pracovní dobu na směny v rámci provozu zákaznické linky (Po-Pá, 8.00 - 18.00)
o zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + motivační bonusová složka)
o zázemí stabilní společnosti a dlouhodobou spolupráci
o moderní pracoviště v těsné blízkosti stanice metra Kolbenova
o pracovní smlouva na dobu určitou (do 31.12.2015)

Zaměstnanecké výhody, benefity

o bonusový systém
o stravenky
o dovolená navíc
o občerstvení na pracovišti
o vzdělávací kurzy a školení

Informace o náboru

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14ti dní, dali jsme přednost jiným kandidátům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
o znalost práce s PC
o znalost slovenštiny slovem i písmem podmínkou
o příjemný, kultivovaný mluvený projev bez řečových vad
o praxe operátora zákaznické linky výhodou
o pozice je vhodná i pro absolventa
o nástup 1.10.2014

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o. provozuje kontaktní centrum v Praze a nabízí širokou paletu služeb zaměřených na uspokojení veškerých potřeb našich klientů v průběhu jejich celoživotního cyklu.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1856904  Datum zveřejnění: 4.9.2014