Junior Database Specialist/STUDENT

CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o.

Miesto práce
Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00 Praha 4, Česká republika, Bratislava, Praha
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Příprava stahovačů dat a procesní zabezpečení stahování dat
2. Další zpracování dat jako je jejich pársování a normalizace
3. Zabezpečení konsolidace dat do SQL databáze
4. Práce s databází MS SQL Server 2008, DQM procesy
5. Ladění a optimalizace databází s ohledem na výkon
6. Vývoj a údržba databázových aplikací v prostředí .NET, popřípadě JAVA
7. Vývoj uživatelských konzolí

Zamestnanecké výhody, benefity

flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

jedna sa o pracu na dohodu, max. 20 hodin/tyzdenne. Idealne pre studenta posledneho rocnika VS.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT/Telco

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- VŠ vzdělání technického směru (vhodné pro studenta vyšších nebo končících ročníků)
- znalost MS SQL,T-SQL (optimalizace SQL dotazů a zpracování transakcí, indexování)
- pracovní skúsenosti v dané oblasti výhodou
- základní znalost C#, XML
- komunikativní znalost AJ
- dobré komunikační schopnosti, výborné logické myšlení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

We are an international company that manages the Banking and Non-banking Credit Bureaus, provides a complete range of solutions for business & consumer information as well as credit & marketing management.
Our mother company is CRIF S.p.A. with the headquarters in Italy that has been successful in the financial industry for over 20 years.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2264440  Datum zveřejnění: 28.9.2015