Pracovník kompletace

Crocodille ČR, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovární 386, 281 29 Žiželice, Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-24
Mzdové podmínky (brutto)
11000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:Crocodille ČR, spol. s r.o., IČ 43001343
Pracoviště:Crocodille ČR, spol. s r.o. - 002 (výrobní závod Žíželice), Tovární 386, 281 29 Žiželice nad Cidlinou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-03-24
Mzdové rozpětí:od 11000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Žiželice nad Cidlinou
KDO JSME:Jsme největší výrobce baget a sendvičů ve Střední Evropě
Naše výrobky vyvážíme do celého světa
Jsme mezi 100 nejstabilnějšími zaměstnavateli
Máme nejmodernější výrobní závod ve střední Evropě v ČR a další v Německu
Máme 5 distribučních center ve 4 zemích s vlastním vozovým parkem

JESTLIŽE:
Hledáte stabilní zaměstnání u české firmy na HPP?
Nevadí vám poctivá práce ve výrobě s velkým důrazem na kvalitu?
Máte zájem o kariérní růst anebo jistotu pracovní pozice?

PAK VÁM NABÍZÍME:pracovní smlouvu na HPP
výplatu v pravidelných termínech
pracovní pomůcky a oblečení
lékařská prohlídka k nástupu zdarma
odborné zaškolení a adaptaci v novém prostředí
možnost třináctého platu
zdarma stravování a nápoje
možnost ubytování ve vlastní ubytovně v blízkosti
příspěvek na dopravu vlastním prostředkem
příspěvek na stěhování 5 000 Kč
příspěvek za pravidelnou docházku až 1 000 Kč měsíčně
poukázky na masáže
příspěvek 3 000 až 10 000 Kč při nalezení spolupracovníka
možnost rekreace ve firemním areálu
odměna za zlepšovací návrh
možnost rychlého kariérního postupu do manažerských pozic
firemní akce – dětský den, firemní ples, vánoční večírek, aj

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 8886940763

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání