Bezpečnostní technik pro bozp a po

CROMODORA WHEELS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 369, 742 51 Mošnov, Okres Nový Jičín
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
10000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:CROMODORA WHEELS s.r.o., IČ 27779017
Pracoviště:Obchodně podnikatelský areál, Průmyslová 369, 742 51 Mošnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 10000 do 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z:29.9.2015. Požadavky, VŠ technického směru s 5-ti lety praxe, případně SŠ s min. 10-ti lety praxe, ŘP sk.B, základní znalost angličtiny výhodou, uživatelská znalost PC MS Eindows, Outlook, MS Office, flexibila a bezúhonnost. Náplň práce: BOZP - preventivní kontroly, opatření, pracvoní úrazy, spolupráce se státními orgány, školení BOZP. PO- preventivní kontroly, opatření, hasící přístroje, spolupráce se státními orgány, školení PO. Nabízíme: poloviční úvazek, měsíční mzdu odpovídající zkušenostem a praxi, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, pololetní prémier, roční bonus.

Poslední změna:2015-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 9602630722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou