Obchodní zástupce kosmetické zn. Orphica

Cron Systems s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
03.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ORPHICA je úspěšná mezinárodní kosmetická společnost. Náš tým je skupina talentovaných lidí z různých koutů světa, jejichž vášní je jejich práce. Našim mottem je: "Všechno se dá", proto pokud se chcete stát členem našeho týmu a sdílet s námi energii a nadšení, Orphica je to správné místo. Možná hledáme právě vás!

Co bude náplní vaší práce:

• Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí - komunikace s majiteli salonů krásy, osobní návštěva, prezentace výrobků značky Orphica, získání zakázek
• Vytvoření základny partnerských salonů krásy
• Monitoring konkurence, sledování aktuálních informací o cenách výrobků a novinkách na trhu, účast na veletrzích krásy atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na plný úvazek ve stabilní mezinárodní společnosti
• Služební automobil
• Mobilní telefon

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s fotografií na email: [email protected]. Předem děkujeme za všechny žádosti, avšak budeme kontaktovat pouze vybraných uchazečů. Pozice je vhodná pro ženy i muže. Práce je určena pro celou ČR, na místě bydliště nezáleží. Pohovory proběhnou přes Skype.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

A, B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Prax v obchodní činnosti
• Komunikační a prezentační schopnosti, ochota, vstřícnost k zákazníkům
• Dobrý organizátor, plánování časových rozvrhů
• Pracovní nasazení, orientace na výsledky
• Flexibilita, samostatnost, spolehlivost
• Dobré řidičské schopnosti
• Znalost angličtiny výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cron Systems s.r.o. je mezinárodní společnost zabývající se prodejem potravinových doplňků a kosmetických výrobků prostřednictvím internetového prodeje, výhradní distributor výrobků zn. Orphica pro ČR a SR. Také se zabývá tvorbou a správou vlastních webových stránek a aplikací, SEO optimalizacemi, grafikou a copywritingem.
ID: 2951643  Datum zveřejnění: 26.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou