Inspektor a likvidátor pojistných událostí

CRScz s.r.o.

Junácká 1658/22, 169 00 Praha 6, Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dle požadavků / dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká společnost s mezinárodní působností přijme posilu do svého týmu na pozici inspektor a likvidátor pojistných událostí. Znalost automobilové problematiky, zbožíznalství a pojišťovnictví výhodou. Potřeba pokročilé znalosti AJ.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu a odpovídající ohodnocení.

Informace o náboru

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na adresu [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pečlivost, spolehlivost, flexibilita, organizační schopnosti, logické uvažování, profesionální vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lloyd's agent pro ČR a SR - likvidace pojistných událostí, inspekční a poradenská činnost v pojišťovnictví

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3072513  Datum zveřejnění: 9.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle požadavků / dohodou