Skladníci, expedienti

Crystalex CZ, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
B. Egermanna 634, 473 01 Nový Bor, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-12
Mzdové podmínky (brutto)
76 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Crystalex CZ, s.r.o., IČ 28542673
Pracoviště:Crystalex CZ, s.r.o. - 001, B. Egermanna 634, 473 01 Nový Bor

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-09-12
Mzdové rozpětí:od 76 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
" Naskladňování a vyskladňování hotových výrobků, obalů a obalového materiálu pomocí
vysokozdvižného vozíku a ručně

Požadujeme:
" Vyučení, 1 rok praxe v oblasti skladování
" částečná znalost PC, sortimentu
" Řízení VZV
" Spolehlivost, ochota zaučit se
" Časová flexibilita, schopnost pracovat samostatně i v týmu
" Flexibilita - možnost přesunů pracovníků mezi pracovišti Nový Bor a Cvikov

Nabízíme:
" Zajímavou práci, proškolení v dané oblasti
" Ranní provoz 6:00 - 14:00 hod.
" Nástupní plat 75,50 Kč/hodina odpovídající 6. platové třídě, plat 81,20 Kč/hodina (7. platová třída po zkušební době)
" Práci na HPP (pracovní poměr na dobu určitou)
" Zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, poukázky na závodní stravování, systém Unišeků, příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění atd.)

Nástup: ihned

Poslední změna:2014-09-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 7886380719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)