Vývojový inženýr/technik

CRYTUR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Palackého 175, 511 01 Turnov, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
2014-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech (21111)

Pracoviště a kontakty

Firma:CRYTUR, spol. s r.o., IČ 25296558
Pracoviště:CRYTUR, s.r.o., Palackého 175, 511 01 Turnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-04-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, 13. plat
Podnikové stravování, Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VÝVOJOVÝ INŽENÝR/TECHNIK, VŠ nebo Ph.D. vzdělání v technických oborech - strojírenství, elektrotechnika, analytický typ s orientací na výsledek schopný přinášet vlastní řešení problému, manuální zručnost, dobré komunikační schopnosti, vlastní iniciativa, schopnost pracovat s lidmi, vnitřní drive a snaha po dalším růstu, ochota cestovat, odborné znalosti a anglický jazyk samozřejmostí, náplň práce: návrh a realizace technických řešení s použitím technologií společnosti, konstrukční a vývojové práce pro detekční systémy ionizujícího záření, nabízíme: Pozice nabízí velký prostor k vlastnímu růstu. Zajímavá práce na projektech zahrnujících přední evropská a světová vývojová pracoviště. Očekáváme, že kandidát bude postupně samostatně schopen řídit jednotlivé obchodní případy od poptávky přes návrh řešení až po jeho realizaci. k tomu nabízíme kompetetivní ocenění, 5 týdnů dovolené, stravenky, životní pojištění apod., životopisy zasílejte na email: [email protected]

Poslední změna:2014-03-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Semily

číslo volného místa: 6325290752

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně