Specialista provozní bezpečnosti/psm specialist

CS CABOT, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykova 753, 1 2 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:CS CABOT, spol. s r.o., IČ 14612411
Pracoviště:Masarykova 753, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Charakteristika pozice:
-odpovědnost za zavádění a každodenní podporu standardů provozní bezpečnosti - tzv. PROCESS SAFETY MANAGEMENT
-řízení rizik provozu a provozní bezpečnosti
-reporting provozní bezpečnosti
-podpora procesních bezpečnostních standardů,enviromentální bezpečnosti a management změn

Požadavky:
-VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství či chemii, vhodné pro absolventy oborů Procesního inženýrství či Bezpečnosti práce
-Výborné komunikační schopnosti včetně Anglického jazyka
-Koordinační, facilitační a lektorské zaměření
-zkušenosti s procesy a bezpečnostními požadavky v oblasti strojírenství a chemického průmyslu výhodou
-znalosti či praxi principů řízení změn, analýzy přícin, nastavování nápravných opatření apod.

Nabízíme:
-Práci jako zástup za mateřskou, s předpokladem další spolupráce
-Trénink a zaučení jak v našem závodě tak s mezinárodní podporou
-Příležitost k dlouhodobému profesnímu růstu
-Odpovídající finanční ohodnocení a širokou škálu benefitů
-Zázemí mezinárodní společnosti, špičky v Chemickém průmyslu

Poslední změna:2016-12-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11882060785

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně