Skladník, řidič vzv toptrans

ČSAD Hodonín a.s. (MPSV)

Místo práce
K Letišti 1792, 627 00 Šlapanice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČSAD Hodonín a.s., IČ 60747536
Pracoviště:ČSAD Hodonín a.s. - pracoviště CTPark South Brno, K Letišti 1, K Letišti 1792/1, Šlapanice, 627 00 Brno 27

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme benefity: jízdní výhody pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky - autobusy v rámci IDS JMK zdarma, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky v hodnotě 80,- Kč/1 směnu, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu povolání, slevy na odběr veškerého zboží a PHL na našich čerpacích stanicích, příspěvek dětem na zimní nebo letní rekreaci, zvýhodněné úvěry, produkty a služby Komerční banky, a.s., ČSOB, a.s. nebo UniCredit Bank, zvýhodněné volání a služby se zaměstnaneckým programem T-Mobile nebo O2 Family

Poslední změna:2016-11-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11573020725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou