Automechanik nákladních automobilů

ČSAD Hodonín a.s. (MPSV)

Místo práce
Ústecká 677, 403 17 Chabařovice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři nákladních automobilů (72312)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČSAD Hodonín a.s., IČ 60747536
Pracoviště:ČSAD Hodonín a.s. - 02: Chabařovice, Ústecká 677, 403 17 Chabařovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ústecká č.p. 677, Chabařovice.
Požadujeme: vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, řidičský průkaz sk. B, výhodou C, E
praxe v autoopravárenství, pracovitost, spolehlivost.
Nabízíme: mzdu 25 000,- Kč., stravenky, penzijní připojištění, příspěvek dětem na zimní nebo letní rekreaci, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu povolání, a další.
Hlásit se na uvedený e-mail.

Poslední změna:2017-03-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12154680740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Požadované vzdelání:Automechanik, technické práce v autoservisu