Dispečer/ka disponent/ka spedice

ČSAD Kyjov Logistics a.s. (MPSV)

Místo práce
Boršovská 2228, 697 01 Kyjov, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-06
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dopravní dispečeři (43232)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČSAD Kyjov Logistics a.s., IČ 29290635
Pracoviště:Boršovská 2228/5, Nětčice, 697 01 Kyjov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-06
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Boršovská 2228/5, 697 01 Kyjov. Tato pozice představuje: plánování, zajišťování a disponování přeprav, komunikace se zahraničními dopravci a jinými zákazníky, zpracování cenových nabídek a zakázek, péče o stálou klientelu a aktivní vyhledávání nových zákazníků, zpracování příslušné administrativy. Na této pozici požadujeme: min. SŠ vzdělání, znalost cizího jazyka podmínkou (AJ, NJ, IT, F), praxe v oboru dispečera/disponenta vítána, práce s PC, odolnost vůči stresu, flexibilita. Úspěšnému kandidátovi na této pozici nabízíme: zázemí v perspektivní společnosti s možností profesní seberealizace, motivační finanční ohodnocení vázané na dosažené výsledky, využití a zdokonalení jazykových schopností, práci v přátelském kolektivu, zaměstnanecké benefity. Kontakt na mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11219720729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou