Řidič/ka autobusové dopravy

ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. (MPSV)

Třebovská 330, 562 03 Ústí nad Orlicí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2016-01-18
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě (83311)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s., IČ 60108851
Pracoviště:Třebovská 330, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-01-18
Mzdové rozpětí:od 22000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MÍSTO VÝKONU: Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Jevíčko, Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Litomyšl, Svitavy a Jihlava
PRACOVNÍ NÁPLŇ: řidič/ka autobusové dopravy do Ústí nad Orlicí, Lanškrouna, Jevíčka, Rychnova nad Kněžnou, Náchoda, Litomyšle a Svitav
POŽADUJEME: ŘP sk. D
NABÍZÍME: zvláštní peněžité odměny

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 7622620744

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání