Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Finanční a pojišťovací poradce na obchodním místě
Odborní pojišťovací poradci (33211)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB, IČ 45534306
Pracoviště:ČSOB Pojišťovna, a. s. pracoviště Jeseník, nám. Svobody 829/17, 790 01 Jeseník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-10
Mzdové rozpětí:od 11200 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Poznámka k volnému místu:První kontakt pouze písemný!!!

Požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- Trestní bezúhonnost
- Uživatelskou znalost práce na PC
- Řidičský průkaz skup. "B"
- Reprezentativní projev, samostatnost, nekonfliktnost, všeobecný přehled, flexibilita

Náplň práce: správa a péče o pojistný kmen, práce na zaběhnutém klienském obchodním místě, klientské poradenství a sjednávání smluv

Místo výkonu práce: ČSOB Pojišťovna, a. s., nám. Svobody č.p. 829/17, Jeseník

Nabízíme: finančně zajímavé ohodnocení, finanční podpora při zácviku (adaptační proces), odborná podpora (školení), technická podpora, benefity, odměny, flexibilní prac. doba, práce u klientů, vhodné i pro absolventy.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky a životopisu (CV) na e-mail: kamil.bohm@obchod.csobpoj.cz
Vybraní uchazeči budou následně kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Poslední změna:2016-11-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 11716160715

Kontakt Kontaktní osoba: kamil Böhm
E-mail: poslat životopis

Poslat společnosti životopis
ID: 2809158   Datum zveřejnění: 12.11.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.