Finanční a pojišťovací poradce na obchodním místě

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB (MPSV)

Místo práce
Dr. Beneše 90, 783 91 Uničov, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
13400 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pojišťovací poradci (33211)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB, IČ 45534306
Pracoviště:ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB - pracoviště Uničov, Dr. Beneše 90, 783 91 Uničov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 13400 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Dr. Beneše č.p. 90, Uničov. PO, ST od 8:00 - 12:00 hod. a od 13:00 -17:00 hod., ČT od 8:00 - 12:00 hod. a od 13:00 - 16:00 hod.
Náplň práce: správa a péče o pojistný kmen, práce na zaběhnutém obchodním místě, klientské poradenství a sjednávání smluv.
Nabízíme: finančně zajímavé ohodnocení, finanční podpora po dobu 12 měsíců (adaptační proces), odborná podpora (školení), technická podpora, benefity, odměny, flexibilní prac. doba, práce u klientů, vhodné i pro absolventy.
Požadavky: minimálně ukončené středoškolské vzdělání, trestní bezúhonnost, základní znalost práce na PC, ŘP sk. B, reprezentativní slovní projev, samostatnost, nekonfliktnost, všeobecný přehled, flexibilita.
Předchozí praxe v oboru výhodou, ne však podmínkou.
Doplňující informace: práce z počátku na dohodu o provedení práce (2 měsíce), následně dle domluvy.
Životopis zasílejte POUZE na výše uvedený email. Vybraní uchazeči budou následně kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Poslední změna:2017-02-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12194800716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B