Obchodní poradce/kyně na pobočce čsob pojišťovny

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB (MPSV)

Místo práce
Obrněné brigády 552, 350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-26
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pojišťovací poradci (33211)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB, IČ 45534306
Pracoviště:ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB -003, Obrněné brigády 552/33, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-04-26
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o dohodu o provedení práce (cca 2 měsíce) - poté možné převedení na pracovní smlouvu !!! Místo výkonu práce: Obrněné brigády 33, 350 02 Cheb. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: péče o stávající klienty, vyhledávání nových obchodních příležitostí, administrace s tím spojená. Pracovní doba: Po-Čt 8:00-17:00 h a Pá 8:00-15:00 h. Požadujeme: jste-li zaměření na výsledek a chcete mít možnost kariérního růstu, tak hledáme právě Vás; čistý trestní rejstřík, SŠ vzdělání s maturitou. Nabízíme: práce v příjemném kolektivu, možnost kariérního růstu, nadstandardní finanční ohodnocení, příspěvek na notebook, firemní benefity. Kontakt pro zájemce: e-mailem.

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 10820670780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou