Fyzioterapeut

CSS Emausy s.r.o.. (MPSV)

Lázeňská 2438, 373 16 Dobrá Voda u Českých Budějovic, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-05
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fyzioterapeuti s osvědčením (32551)

Pracoviště a kontakty

Firma:CSS Emausy s.r.o.., IČ 26055287
Pracoviště:Lázeňská 2438/77, Dobrá Voda u Českých Budějovic, 373 16 Dobrá Voda u Č.Budějovic

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-05
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru fyzioterapeut s registrací, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, zkušenost nebo znalost odborných standardů výhodou, dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, vysoká míra zodpovědnosti
Popis činnosti:: vedení příslušné dokumentace, léčba a rehabilitace pacientů
Nabízíme: stabilní zázemí kvalitní české společnosti, odpovídající platové ohodnocení, pracoviště na Dobré Vodě u Českých Budějovic, Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu, zaměstnanecké benefity
Životopisy zasílejte e-mailem na adresu [email protected].

Poslední změna:2017-04-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12468800787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou