Koordinátorka pre ČR

CSS-Slovakia,a.s.

Místo práce
Praha, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/mesiac, nástupný plat 30 000 t. KČ+ dohoda

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovná náplň:
- starostlivosť o zákazníkov v daných regiónoch ( 20 obchodných jednotiek)
- nábor a výber personálu v pridelených objektoch (upratovací team)
- spracovanie personálnej agendy zamestnancov
- príprava pracovníkov na nástup do práce
- každodenná starostlivosť o zamestnancov a zákazníkov (24 hodinový hot-line)
- kontrola dochádzky a produktivity a efektivity práce zamestnancov
- dopĺňanie a nahrádzanie pracovníkov
- spracovanie dochádzok a podkladov na mzdy
- spracovanie podkladov a výkazov prác
- operatívne zabezpečenie personálnych požiadaviek
- reporting
- úzka spolupráca so store managermi a správou obchodných centier daných objektov ( 24 hodinový hot-line)
- podmienkou je operatívnosť a schopnosť zastúpiť kolegyňu z iného regiónu (PN, dovolenka)
- aktívna spolupráca a výpomoc pri otváraní nových objektov v rámci celej ČR
-aktívny vodič
-ochota cestovať v rámci celej ČR je podmienkou
- firemné meetingy sa konajú v SR
-samozrejmosťou je preplácanie ubytovania
-nutné absolvovať týždňové nástupné školenie pred nástupom do práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Referentské vozidlo, MT, NB+ pripojenie na net. Možnosť používania vozidla aj na súkromné účely

Informace o náboru

Táto pozícia je zvlášť vhodná pre ženu, pretože bude koordinovať a viesť čisto ženský kolektív (upratovačky). Požadujeme príjemné a reprezentatívne vystupovanie. Bydlisko v niektorom z hore uvedených regiónov.
Prosíme zasielať CV + foto výlučne mailom na : [email protected]
Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť len vybratých uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- podmienka bydlisko v ČR (v niektorom s uvedených regiónov)
-veľmi dôležitou podmienkou je prax vo vedení pracovného kolektívu
a organizačné schopnosti.
-časová flexibilita (vrátane víkendov)
- sebavedomý, flexibilný a organizačný typ
- výborné komunikačné schopnosti a vysoká schopnosť budovať vzťahy
- schopnosť tvrdo pracovať a dosahovať požadované výsledky
- schopnosť plniť inštrukcie
- zodpovedná a samostatná osoba, schopná pracovať v tíme
- aktívny vodič podmienkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Upratovací servis a ochrana pred škodcami.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1373078  Datum zveřejnění: 6.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 Kč/mesiac, nástupný plat 30 000 t. KČ+ dohoda