Ekonom -controller

CSS, a.s. (MPSV)

Místo práce
Revoluční 1930, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti podnikové ekonomie (26312)

Pracoviště a kontakty

Firma:CSS, a.s., IČ 28963661
Pracoviště:Revoluční č.p. 1930/86, 400 01 Ústí n. L. 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
poskytování controllingových služeb výrobním i nevýrobním subjektům
sestavování rozpočtů (rozpočty výrobních firem a subjektů poskytujících služby)
finanční plánování (operativní, měsíční, roční)
analytická činnost (analýzy krycích příspěvků, nákladových cen, nákladů, odchylkové výkazy)
reporting (pravidelný měsíční reporting, ad hoc reportování)
využívání informací ze základního informačního systému (Microsoft Dynamics AX) a
nadstavbového manažerského systému (OLAP)
Požadujeme:
VŠ vzdělání ekonomického směru
Anglický jazyk - úroveň FCE
MS Excel - velmi dobrá znalost (s důrazem na kontingenční tabulky, datové zdroje)
Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností dalšího prodloužení
nástup ihned
pracovní pozice vhodná pro absolventy VŠ - nástupní mzda 22.000,- Kč.
zvýhodněné stravování
5 týdnů dovolené
možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu
dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem - vazba na MHD a vlak
Hlásit se osobně každý všední den mezi 8 - 15 hodinou, pers. odd. Revoluční 1930/86 v Ústí nad Labem.

Poslední změna:2017-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12511190757

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní