Konstruktér/ka

CSTfire s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Výstavní 2937, 703 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:CSTfire s.r.o., IČ 28607520
Pracoviště:CSTfire s.r.o.,, Výstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Výstavní 2937/132a, 703 00 Ostrava-Vítkovice

V případě zájmu své životopisy zasílejte na [email protected]

Náplň práce:
- zpracování konstrukčních podkladů a výkresů
- návrh konstrukčního řešení výrobků
- zpracování konstrukčních podkladů pro výrobu
- vypracování technických popisů a návodů k používání výrobků
- spolupráce s navazujícími útvary např. technologie, výroba, nákup subdodávek apod.
- sledování vývojových trendů v dané oblasti
- vedení příslušné technické dokumentace
- návrhy ustavení technologie

Požadujeme:
- SŠ/VŠ v oboru strojírenství
- kreativní myšlení
- vysoká míra samostatnosti a odpovědnosti
- pro-aktivní přístup
- znalost kreslení a modelování SolidWorks (podobný 3D software)
- znalost kreslení ve 2D programech
- počítačová gramotnost
- ŘP skup. B
- logické myšlení
- týmový hráč

Doporučené znalosti (Vaše výhody):
- orientace ve výrobních procesech zpracování plechů, hutních polotovarů, odlévání slitin
- základní orientace v automatizaci (pohony, senzory atd.)
- komunikace se zákazníky
- obecná znalost v konstrukci dopravníků (velká výhoda)
- obecná znalost v konstrukci kotlů (velká výhoda)

Nabízíme:
-Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
-Zajímavou a různorodou práci v perspektivním oboru.
-Zázemí dynamicky se rozvíjející firmy.
-Vhodné i pro absolventy. Doškolíme.
-Odpovídající platové ohodnocení.
-Dobrá dostupnost MHD.

HPP na dobu určitou.

Poslední změna:2015-08-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9366950792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou