Telekomunikační prodejce/-prodejkyně

CTSCZ spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
U Řempa 895, 360 17 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje (524)

Pracoviště a kontakty

Firma:CTSCZ spol. s r.o., IČ 03567231
Pracoviště:CTSCZ spol. s r.o. - 001, U Řempa 895/14, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary 17

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 17000 do 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:HLÁSIT SE: na tel.: 603 919 009. Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]
Do předmětu emailu, prosím, uveďte: Telekomunikační prodejce – Karlovy Vary
CTSCZ spol. s r.o. – Karlovy Vary
Rozšiřte řady zaměstnanců CTSCZ spol. s r.o.,
v nejprestižnější a nejúspěšnější telekomunikační společnosti v Karlových Varech a okolí. Přijmeme nové kolegy. Příjemný a profesionální tým všech věkových kategorií.
Náplní práce:
- poskytování informací o službách zákazníkům
- jednoduchá práce na PC
Co nabízíme:
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- HPP (možno i na DPP)
- fixní plat a nadstandardní neomezené finanční bonusy dle vašich schopností
- na odměnách a bonusech možnost zdvojnásobení platu
- zajímavý finanční bonus za 100% docházku
- pravidelný měsíční zaměstnanecký příspěvek na soukromý telefon
- matky s malými dětmi - po domluvě možná individuální pracovní doba
- zajímavé motivační soutěže (tablet, mobilní telefon, oblečení)
- Dlouhodobé soutěže o dovolené pro 2 osoby k moři a pro 2 osoby do evropského velkoměsta
- možnost kariérního růstu
- hledáme i zkušené operátory a teamleadery do vedoucích pozic

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11696480773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity