Vedoucí vývojové konstrukce

Cyklos, výrobní družstvo, Choltice (MPSV)

Místo práce
Cukrovarská 104, 533 61 Choltice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:Cyklos, výrobní družstvo, Choltice, IČ 00029866, http://www.cyklos.cz
Pracoviště:Cukrovarská 104, 533 61 Choltice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní úvazek: 7,5 hod
Pracovněprávní vztah nejdříve na dobu určitou, s perspektivou na dobu neurčitou.
Nástup zaměstnání říjen - listopad 2014.
Požadujeme:
VŠ strojní,minimálně úplné střední v oboru s maturitou
Minimálně 5 let praxe ve strojírenství
Znalost programů AutoDesk Inventor
Řidičský průkaz B
Znalost cizího jazyka
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti,možnost profesního růstu, vlastní závodní stravování, dovolená 5 týdnů

Poslední změna:2014-09-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 7899860712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou