CNC Frézař/Programátor do Bavorska

CZ Agent

Místo práce
Bahnhof 6, 01814 Bad Schandau, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmínky (brutto)
2400,- až 2900,- EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významného klienta se sídlem v Passau (Bavorsko) hledáme CNC frézaře.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- stabilní zázemí silné firmy
- dlouhodobou spolupráci
- dobré platové podmínky (nástupní plat btto mezi 2.429,- a 2.949,- EUR měsíčně, ca 65.000,- až 80.000 CZK)
- pomůžeme sehnat ubytování
- možnost dalšího vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- dokončené odborné vzdělání jako strojník, průmyslový mechanik nebo nástrojař s minimálně pětiletou praxí
- zkušenost s HurcoUltimax4 nebo HEIDENHAIN iTNC530
- dobrou znalost NJ (v oboru
- zkušenosti s programováním a nastavováním moderních pětiosích center
- ochotu pracovat na směny
- spolehlivost, odolnost, odpovědnost a flexibilitu
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme německá personální agentura s česky mluvícím personálem se sídly v Bad Schandau – Sasko a v Passau – Bavorsko.
Registrace u nás, stejně tak jako pomoc s různými formuláři co se týče pojišťoven nebo zřízení čísla účtu a samozřejmě zprostředkování práce jako takové, je zcela ZDARMA! Naše služby zahrnují i doprovod uchazečů na pohovory a dbáme na to, aby byli budoucí zaměstnanci řádně integrováni do kolektivu.
Naše pole působnosti je velmi rozmanité a uhazečům hledáme práci v různých oborech: průmysl, logistika, zdravotnictví, služby a gastronomie.
Přístup našich zaměstnanců je k uchazečům velmi osobní. Pro nás nejste jen číslo v databázi a naším cílem je vám najít toho nejvhodnějšího zaměstnavatele.
Předpoklady k tomu, aby jste získali dobře placenou a vyhovující práci v Německu, jsou jednoduché: dobrá znalost německého jazyka, praxe v oboru nebo dostatečné vzdělání a odvaha a připravenost na nové výzvy!

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2667193  Datum zveřejnění: 28.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2400,- až 2900,- EUR