Mechanik/-čka na demontáž vozů

CZ-Eko s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ve Dvoře 3, 503 03 Holohlavy, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři osobních automobilů (72311)

Pracoviště a kontakty

Firma:CZ-Eko s.r.o., IČ 27552110
Pracoviště:Ve Dvoře 3, Holohlavy, 503 03 Smiřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MECHANIK/-ČKA NA DEMONTÁŽ VOZŮ s ubytováním
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned
- Náplň práce: Demontování náhradních dílů z osobních i užitkových automobilů.
- Požadujeme: zájem o automobilový průmysl, zručnost, pečlivost, samostatnost, vyučení v oboru výhodou
- Nabízíme: ubytování v bytě 1+1 plně hrazeném zaměstnavatelem (v rodinném domě se zahradou), zázemí dynamicky rostoucí automobilové společnosti, dobré platové ohodnocení, přátelský kolektiv zaměstnanců
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12043570732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity