Technik schvalování drážních vozidel

CZ LOKO, a.s. (MPSV)

Místo práce
Drahelická 2083, 288 02 Nymburk, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní strojírenští technici (31159)

Pracoviště a kontakty

Firma:CZ LOKO, a.s., IČ 61672131
Pracoviště:CZ LOKO, a.s. - provozovna Nymburk, Drahelická 2083, 288 02 Nymburk 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvky na ŽP a PP, školkovné 500 Kč/měs.
Podnikové stravování, příspěvky na stravování
Dovolená navíc, zvláštní placené volno 6 dnů/rok

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní činnosti, povinnosti, odpovědnosti a pravomoci: práce v oboru výroby a oprav drážních vozidel, zajišťování a vedení schvalovacího procesu v tuzemsku i zahraničí,
zajišťování a vedení zkoušek drážních vozidel,
jednání se schvalovacími a certifikačními orgány v tuzemsku i zahraničí, příprava dokumentace pro schvalování, certifikaci a zkoušky drážních vozidel, příprava dokumentace životního cyklu vozidel, spolupráce na technickém vývoji drážních vozidel.
Kvalifikační požadavky: vzdělání ÚSO nebo VŠ technického nebo dopravního směru, podmínkou je aktivní znalost Aj nebo Nj, znalost dalších jazyků, např. Rj výhodou, znalost práce na PC, MS Office, časová flexibilita, ochota cestovat, výhodou jsou znalosti a zkušenosti v oboru drážních vozidel, ŘP sk. B, elektrotechnická kvalifikace, znalost analýz FMEA a RAMS.
Nabízíme: mladý kolektiv a skvělý realizační tým, účast na zajímavých a rozsáhlých projektech, rozmanitou pracovní náplň, notebook, mobilní telefon, jazykové kurzy, odborná školení + osobní rozvoj, karierní růst, flexibilní pracovní dobu.

Poslední změna:2017-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12664530782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou