Správce sítě

CZC.cz s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Brodská 570, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-13
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správci webu (35140)

Pracoviště a kontakty

Firma:CZC.cz s.r.o., IČ 25655701
Pracoviště:Brodská 570, Příbram V-Zdaboř, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-07-13
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: správce sítě
Požadavky: řidičské oprávnění sk. B, výborná znalost HW a SW
máte výbornou znalost HW a SW a rád/a byste tyto znalosti zúročil/a v prosperující společnosti? Jste spolehlivý/á, časově flexibilní a máte analytické myšlení? Kontaktujte nás!
Náplň práce:
- administrace Windows domény
- správa Windows serverů a uživatelských stanic
Požadavky:
- SŠ vzdělání, nejlépe v oblasti IT
- nutná praxe na obdobné pozici
- dobrá znalost platformy MS Windows server
- zkušenosti se správou podnikových sítí
- zkušenosti se správou síťových prvků - switche, routery, Wifi AP
- chuť učit se novým věcem?
Zodpovědnost, samostatnost, aktivní a zodpovědný přístup k řešení problémů
Výhodou:
- znalost administrace AD,GPO a pokročilých funkcí Windows server 2008/2012
- zkušenosti s VMware VSphere, OS Linux, MySQL, MSSQL, PHP ve firemním prostředí
Mzda od 17 000,- Kč, Nástup možný ihned.
Kontakt:Mičudová Ivana, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Příbram, Brodská 570.

Poslední změna:2015-07-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 9008260797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou